Olsson przedłuża kontrakt z Blackburn


21 czerwca 2010 Olsson przedłuża kontrakt z Blackburn

Obrońca Blackburn Rovers, Martin Olsson podpisał z klubem pięcioletni kontrakt.


Udostępnij na Udostępnij na

22-letni Szwed zaliczył udany sezon z ekipą z Ewood Park i tym samym przekonał władze klubu o swojej wartości. Umowa, którą Olsson niedawno podpisał, zatrzyma go w angielskim klubie do 2015 roku.

Martin Olsson
Martin Olsson (fot. Skysports.com)

Obrońca dołączył do Blackburn w 2006 roku, przechodząc ze szwedzkiego Hogaborgs. Na początku występował w roli lewego obrońcy, ale zdarzało mu się grać również na pozycji lewego skrzydłowego. Sam Allardyce, były menadżer Boltonu, ucieszył się, że Olsson postanowił przedłużyć swoją przygodę na Ewood Park.

Martin grał wyśmienicie dla nas w ubiegłym sezonie. To jeszcze młody gracz, a kiedy pojawiał się na boisku, zawsze grał z poświęceniem. Jestem całkowicie zachwycony, że postanowił zostać z nami na tak długi okres. To jest dobra wiadomość, bardzo dobra wiadomość. – powiedział menadżer Rovers.

Swojego zadowolenia nie krył również Olsson – Podpisanie nowego kontraktu nie było dla mnie problemem po tak udanym sezonie. Otrzymałem swoją szansę i wydaje mi się, że ją wykorzystałem. Nie ma dla mnie znaczenia, czy gram jako lewy skrzydłowy czy jako lewy obrońca. Dopóki mogę grać i pomagać drużynie, czuję się szczęśliwy. Grałem dużo bardziej pewnie i nie mogę się doczekać kolejnego sezonu, ponieważ czuję, że mógłbym grać jeszcze lepiej.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze