Oficjalnie: Wilk w Deportivo


13 sierpnia 2013 Oficjalnie: Wilk w Deportivo

Po tym, jak Cezary Wilk wygrał sprawę przeciwko Wiśle Kraków o rozwiązanie kontraktu z powodu zaległości finansowych, wiele mówiło się, że były gracz Korony i „Białej Gwiazdy” obierze kierunek na Hiszpanię. Dziś oficjalnie potwierdziło się, że defensywny pomocnik podpisał kontrakt z Deportivo La Coruna.


Udostępnij na Udostępnij na

Cezary Wilk
Cezary Wilk (fot. Hanna Urbaniak / iGol.pl)

Cezary Wilk jest już od kilku lat uznawany za jednego z najlepszych defensywnych pomocników w T-Mobile Ekstraklasie. Zawodnik wspominał od jakiegoś czasu, że chciałby spróbować sił za granicą. Wisła Kraków mogłaby sporo na jego transferze zarobić, jako że Wilk jest zawodnikiem o wyrobionej marce i w wieku, w którym piłkarze przeżywają rozkwit kariery. „Biała Gwiazda” jednak źle rozegrała sprawę ze swoim zawodnikiem i Wilk przenosi się teraz do Hiszpanii za darmo.

W Deportivo Cezary Wilk najpierw przebył kompleksowe badania medyczne i odbył kilka treningów z drużyną, zanim podpisał kontrakt. Wszystko poszło zgodnie z planem i teraz były wiślak czeka na swój debiut w Deportivo La Coruna w Segunda Division.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze