Odra wygrywa z Kazachami

Zawodnicy Odry Wodzisław wygrali w swoim ostatnim sparingu na obozie w Turcji z drużyną z Kazachstanu Szachtarem Karaganda 3:2.

Do przerwy zawodnicy  Odry przegrywali 1:0. Jednak w drugiej części gry podopieczni Ryszarda Wieczorka poprawili swoją skuteczność i zdobyli aż trzy bramki, a stracili tylko jedną.

Dwie bramki dla Odry odpowiednio w 65. i 75. minucie zdobył Tomasz Moskal.  Kilka chwil przed końcem spotkania na liście strzelców zapisał się także Jacek Kowalczyk. W doliczonym czasie gry kontaktową bramkę zdobyli zawodnicy Szachtara, jednak na więcej trafień zabrakło im już czasu.