Nowy skrzydłowy Liverpoolu?


Ostatnio w hiszpańskiej prasie pojawiła się plotka, jakoby ofensywny pomocnik Valencii, David Silva, od nowego sezonu miał zasilić szeregi "The Reds". Oprócz niego włodarze z Anfield są zainteresowani ściągnięciem Arjena Robbena.


Udostępnij na Udostępnij na

Nie ulega wątpliwości, iż Rafa Benitez chce sprowadzić do drużyny skrzydłowego, a Davidem Silvą zainteresowany jest już od dłuższego czasu. Byłby to już siódmy Hiszpan w drużynie „The Reds”.

Największą determinację w pozyskaniu tego zawodnika pokazuje jak na razie Juventus Turyn, który podobno ma przygotowaną ofertę opiewającą na 16 milionów funtów odstępnego za złotego medalistę Euro 2008.

Drugi zawodnik będący na oku Beniteza to Arjen Robben, holenderski skrzydłowy obecnie występujący w Realu Madryt, który na Santiago Bernabeu przeniósł się z londyńskiej Chelsea. Bez wątpienia jest to jeden z niewielu zawodników „Królewskich”, do którego nie można mieć żadnych zastrzeżeń w przekroju całego obecnego sezonu.

Hiszpański manager Liverpoolu ma jednak dość związane ręce w sprawie pozyskiwania nowych piłkarzy, gdyż wszystkie decyzje transferowe podejmuje w głównej mierze zarząd klubu.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze