Niepewna przyszłość Croucha


Menedżer Tottenhamu, Harry Redknapp, przyznał, że zespół opuści Wilson Palacios, który przeszedł testy medyczne w Stoke City. Niepewna jest również przyszłość Petera Croucha.


Udostępnij na Udostępnij na

Honduranin nie zagrał dla Tottenhamu ani minuty w tym sezonie i Redknapp pozwolił mu odejść. Transfer na Britannia Stadium zamknie się w granicach 8 mln funtów. – Wilson Palacios przechodzi badania medyczne w Stoke – powiedział szkoleniowiec po przegranym 1:5 meczu z Manchesterem City. W tę samą stronę może powędrować Crouch, lecz Redknapp pragnie zatrzymać reprezentanta Anglii.

Nie wiem, jak wygląda ostatnio sytuacja Croucha. Ludzie mówią, że chcemy sprzedać go do Stoke, możecie o tym codziennie przeczytać w gazetach. Granie pod taką presją jest naprawdę trudne. Jak dotąd wiem, że zostanie z nami – stwierdził Redknapp.

Odmienne zdanie na ten temat ma menedżer Stoke, Tony Pulis. – Powiedziano mi, że dysponujemy pewną pulą pieniężną na odpowiednich zawodników. Wierzę i modlę się o to, że przyjdą do nas gracze, którzy nam pomogą. Jednakże nie możemy złamać struktury płac w klubie, która się nie zmieni.

30-letni Crouch w ostatnich sześciu latach grał w aż czterech klubach. Od 2009 roku przywdziewa barwy Tottenhamu, w 72 spotkaniach strzelił 12 goli.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze