Niemcy na Euro bez Schneidera


Pomocnik Bayeru Leverkusen - Bernd Schneider nie pomoże reprezentacji Niemiec podczas zbliżających się Mistrzostw Europy.


Udostępnij na Udostępnij na

Trener reprezentacji Niemiec – Joachim Loew i pomocnik 'Aptekarzy’ – Bernd Schneider rozmawiali w piątek w perspektywie występu skrzydłowego Bayeru na Euro. Obaj doszli do wniosku, że kontuzja pomocnika 'Aptekarzy’ jest na tyle poważna, że nie znajdzie się w kadrze naszych zachodnich sąsiadów na nadchodzące Mistrzostwa Europy.

„Jestem okropnie zawiedziony, jednak zdrowie jest dla mnie najważniejsze. Za dwa lata odbędą się Mistrzostwa Świata i mam nadzieję, ze tam pomogę mojemu krajowi w odniesieniu sukcesu. Póki co, mam zamiar skoncentrować się na jak najszybszym powrocie do zdrowia.” – twierdzi Schneider.

„Bernd jest doświadczonym piłkarzem, świetnie wyszkolonym pod względem technicznym. Jego kontuzja bez wątpienia martwi cały zespół. Muszę przyznać, że mieliśmy nadzieję, iż Schneider wykuruje się do Mistrzostw Europy. Niestety, musimy się liczyć z tym, że Bernda zabraknie w naszej reprezentacji podczas Euro. Życzę mu jak najszybszego powrotu do zdrowia.” – przyznał szkoleniowiec reprezentacji Niemiec – Joachim Loew.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze