Nie kończą się problemy Hannoveru


9 maja 2013 Nie kończą się problemy Hannoveru

Kibice i trener Hannoveru będą chcieli jak najszybciej zapomnieć o kończącym się sezonie. Kontuzje zawodników skutecznie uniemożliwiły zespołowi walkę o europejskie puchary.


Udostępnij na Udostępnij na

To był trudny sezon dla Mirko Slomki
To był trudny sezon dla Mirko Slomki (fot. bundesliga.com)

Hannover w poprzednim sezonie zajął siódme miejsce, co wtedy dało mu możliwość gry w Lidze Europy. W tym roku chciał ten sukces powtórzyć, ale jest już niemal pewne, że mu się to nie uda. Przyczyn niepowodzeń można szukać w dużej mierze w kontuzjach zawodników. Mirko Slomka ma problemy przede wszystkim z ustabilizowaniem bloku defensywnego.

Do treningów powrócił brazylijski obrońca Felipe, który z powodu kontuzji stracił niemal cały sezon. Do zdrowia wraca także Leon Andreasen, który od października nie gra w piłkę. Nadal z urazami zmagają się jednak Szabolcs Huszti i Johan Djourou, a po ostatnim meczu do listy kontuzjowanych dołączyli Mohammed Abdellaoue, Lars Stindl i Didier Ya Konan, a za kartki pauzować będzie Christian Schulz. W kolejnym spotkaniu niepewny jest również występ Sergio Pinto.

W obliczu wielu kontuzji, w tym dwóch napastników, jest wielce prawdopodobne, że w kolejnym meczu przeciwko Bayerowi Leverkusen od pierwszej minuty zagra Artur Sobiech.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze