Nie dla angielskich drużyn


Trener reprezentacji Chorwacji, Slavan Bilic, dzięki dobrym wynikom swojej drużyny stał się obiektem zainteresowania angielskich klubów. Czy Bilic zamieni kadrę na któryś z angielskich zespołów?


Udostępnij na Udostępnij na

Reprezentacja Chorwacji – od początku eliminacji do ME aż do ostatniego meczu rozgrywanego w ramach el. MŚ – prezentuje się bardzo dobrze. Trener Bilic dokładnie wie czego chce i potrafi tak dobrać taktykę, że przeciwnik nie ma szans na korzystny wynik. Chorwacja do czasów Suker nie miała takiej drużyny jak teraz; z pewnością, jeśli Chorwaci awansują do Mundialu, będą uważani za jednego z faworytów do „medalu”. Instynkt trenerski Bilica zauważyli włodarze West Hamu i Newcastle United. Wprawdzie oba zespoły prezentują się nie najgorzej (5. miejsce WH i 11. NC), jednak w obu drużynach potrzebny jest ktoś, kto wyciągnie z zawodników 100% umiejętności i pozwoli tym samym na zajęcie wysokiego miejsca. Niestety selekcjoner reprezentacji Chorwacji już teraz stanowczo zapowiada, że nie zamierza zmieniać miejsca pracy.

– Nigdzie się nie ruszam. Nie interesują mnie żadne kluby z Anglii. Jestem trenerem drużyny narodowej mojego kraju i tylko to mnie interesuje. Oczywiście cieszę się, że interesuje się mną taki klub jak West Ham, darzę go wielkimi uczuciami, ale nie chce pracować w Anglii – powiedział Slaven Bilic.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze