Negredo nie zagra w Hull City


Po wielotygodniowych negocjacjach sprawa transferu zawodnika Realu Madryt – Alvaro Negredo do Hull City ostatecznie upadła. Hiszpański snajper wybiera Sevillę.


Udostępnij na Udostępnij na

Obiecujący napastnik Realu Madryt, Alvaro Negredo, ostatecznie odrzucił ofertę grającej w Premiership ekipy Hull City po tym, jak zaistniała możliwość transferu do Sevilli.

Dyrektor Hull Paul Duffen powiedział dzisiaj w rozmowie z „BBC Radio Humberside”, że 23-letni napastnik zrezygnował z przenosin do Anglii mimo faktu, że kluby już uzyskały porozumienie w sprawie jego transferu. Na konto Realu za Negredo, który w poprzednim sezonie w barwach Almerii strzelił 19 bramek, miało wpłynąć 12 milionów funtów.

To były bardzo długie negocjacje, pracowałem nad tym transferem przez sześć tygodni – powiedział zawiedziony Duffen.

Niepowodzenie transferu Negredo najbardziej martwi zapewne trenera Hull City – Philla Browna, który od początku okienka transferowego szuka klasowego napastnika. „Tygrysy” były blisko pozyskania Michalela Owena, Marca-Antoine’a Fortune’a i Fraiziera Campbella, ale za każdym razem oferta klubu z północno-wschodniej Anglii była przebijana przez inne drużyny.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze