Nawałka: Kilku zawodników dobrze się zaprezentowało


Reprezentacja Polski wygrała drugi mecz, podczas zgrupowania w Abu Dhabi. Po zwycięskim 3:0 spotkaniu z Norwegią tym razem „Biało-czerwoni” pokonali reprezentację Mołdawii. Po meczu selekcjoner polskiego zespołu Adam Nawałka był zadowolony, że udało się wyselekcjonować grupę piłkarzy, którym na pewno przyjrzy się przed powołaniami na marcowe mecze reprezentacji.


Udostępnij na Udostępnij na

Mecz z Mołdawią był nieco słabszym spotkaniem w wykonaniu Polaków. Mimo tego Paweł Brożek swym nieco przypadkowym golem zapewnił drugą wygraną na zgrupowaniu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Naszym głównym celem na te dwa spotkania była selekcja. O tym mówiłem na początku swojej pracy, że pierwsze dwa i te styczniowe mecze będą miały właśnie taki charakter. Kilku z tych zawodników na pewno trafi do notesu i w dalszej perspektywie będziemy się im przyglądać podczas meczów ligowych. Niektórzy zaprezentowali się bardzo ciekawie, natomiast, aby otrzymać powołanie na mecze marcowe, trzeba będzie utrzymać wysoką formę w meczach ligowych – powiedział selekcjoner reprezentacji Polski.

Trener Nawałka był również szczęśliwy, że udało się dobrze zaprezentować kilku młodym piłkarzom, którzy być może w przyszłości będą stanowić o sile drużyny grającej z orzełkiem na piersi.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze