Napastnik pilnie poszukiwany


Harry Redknapp - menadżer Portsmouth - jest zapracowany jak mało który trener. Coach Pompey uważnie rozgląda się po rynku transferowym z nadzieję, że znajdzie dobrego napastnika, który podpisze kontrakt z drużyną.


Udostępnij na Udostępnij na

Portsmouth sięgnęło w tym roku po Puchar Anglii po raz pierwszy od 69 lat, co dało drużynie historyczny awans do europejskich rozgrywek.

Jak dotąd z Pompey łączy się niewielu zawodników. Głośno mówi się o piłkarzu Manchesteru City – Richardzie Dunne, oraz Stephenowi Carrowi, który jest bez przynależności klubowej.

Po spędzeniu 6 miesięcy na Fratton Park do Lyonu wraca Milan Baros, który był tylko wypożyczony do angielskiej drużyny. Były menadżer West Ham United i Southampton musi znaleźć zastępcę dla Czecha.

– Gra w Pucharze UEFA wydaje się interesująca, jednak potrzebujemy wielkiego składu, który zapewni nam sukces. To bardzo trudne stworzyć potężny zespół na miarę takiej ligi i Europy – powiedział Redknapp.

– Potrzebujemy kilku dobrych piłkarzy, którzy sprawią, że w drużynie nawiąże się walka o pierwszą jedenastkę. Szczególnie szukam napastnika. Mam jedynie Jermaina Defoe, Davida Nugenta i Kanu. Nie pogardzę nawet dwoma napastnikami, niestety Milan Baros musi wrócić z wypożyczenia. Wniósł wiele do drużyny. Pracował bardzo ciężko. Szukam kogoś, kto będzie grał w parze z Jermainem Defoe – przyznaje.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze