Napastnik Legii przeszedł do SD Eibar


Mikel Arruabarrena opuszcza Legię Warszawa. Kibiców stołecznego klubu zapewne nie zmartwi ta informacja, ponieważ piłkarz ten okazał się zupełnie nietrafionym transferem dyrektor sportowego Mirosława Trzeciaka. W Ekstraklasie wystąpił zaledwie trzy razy.


Udostępnij na Udostępnij na

Hiszpański napastnik Legii cieszy się z powrotu do ojczyzny. – Nie ma co ukrywać, że Eibar to drużyna, która bardzo mi się podoba. Grają tam piłkarze, których znam. No i będę też miał blisko do domu. Nigdy nie narzekałem na pobyt w Legii, ale to jest dla mnie wielka okazja – mówił Arruabarrena. Do SD Eibar „Aro” ma być wypożyczony na pół roku.

Co prawda Hiszpana obowiązywać będzie 2,5-letni kontrakt z Legią, ale jeśli Arruabarrena sprawdzi się w drugoligowej hiszpańskiej drużynie, to włodarze stołecznego klubu na pewno nie będą mu robili problemów z odejściem.

Arruabarrena pojawił się na jednym z ostatnich meczów swojej nowej drużyny i wówczas uzgodnił szczegóły swoich przenosin do Eibar. Decyzja o powrocie „Aro” do Hiszpanii ma zostać ogłoszona oficjalnie, gdy na Półwysep Iberyjski dotrą dokumenty legionisty.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze