Nakamura chce pogrążyć Barcelonę!


Pomocnik reprezentacji Japonii i Celtiku Glasgow - Shunsuke Nakamura zapewnia, że w środowym meczu w ramach Ligi Mistrzów przeciwko Barcelonie strzeli przepiękną bramkę dla "The Bhoys".


Udostępnij na Udostępnij na

Nakamura uważa, że jeśli Celtic myśli poważnie o awansie do ćwierćfinauł Ligi Mistrzów musi strzelić na Celtic Park przynajmniej jedną bramkę! „Naka” wieży, że doświadczenie jego przyjaciół z klubu „odezwie się” w meczu przeciwko Barcelonie.

„Na pewno Barca nie pozwoli nam na przeprowadzenia jakiś większych akcji. Dostaniemy od nich za pewne tylko kilka sytuacji. Najlepiej byłoby jakbyśmy wykorzystali każdą z nich” – mówi Japończyk 

„Mamy duże szanse aby awansować do ćwierćfinału. Musimy tylko postarać się o bramkę lub dwie. Rok temu byliśmy w podobnej sytuacji z Milanem, wtedy nie strzeliliśmy gola na Celtic Park, a na wyjeździe nie potrafiliśmy przedostać się pod pole karne rywali„.

„Czuje się bardzo dobrze, mój stan z dnia na dzień poprawia się co może wróżyć tylko dobre rzeczy. Przeczuwał, że w środowym spotkaniu strzele przepiękną bramkę” – zakończył Nakamura.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze