Najmłodszy strzelec w historii Legii


Dla Ariela Borysiuka wczorajszy dzień był na pewno najpiękniejszy w dotychczasowej, krótkiej karierze. Nie dość że zaliczył premierowe trafienie w Orange Ekstraklasie, to od razu wpisał się do historii klubu z Łazienkowskiej.


Udostępnij na Udostępnij na

Od wczoraj jest on bowiem najmłodszym strzelcem w historii „Wojskowych”. 16 lat, 8 miesięcy i 21 dni – tyle dokładnie liczył sobie chłopak z Białej Podlaski, kiedy wpisał się na listę strzelców.

– Zamknąłem oczy i strzeliłem. Wpadło i jest radość. Zresztą po porażce z Lechem nie było dziś innej opcji, jak nasza wygrana. Ciągle walczymy o drugie miejsce w tabeli i wygrane są dla nas ważne. Dzisiejsze zwycięstwo jest więc pewnym krokiem w tą stronę. Zostały nam cztery mecze do końca ligi i jeszcze wiele się może wydarzyć. Trzeba więc walczyć do końca. I tak mamy zamiar zrobić” – przyznał Borysiuk.

Być może Legia nie ma aż tak silnej drużyny jak krakowska Wisła, aczkolwiek atutem warszawian jest z pewnością praca z młodzieżą. Ariel Borysiuk, Kamil Majkowski, Maciej Rybus – ci zawodnicy, których stopniowo do seniorskiej piłki wprowadza trener Urban, powinni w przyszłości stanowić mocny punkt stołecznej ekipy.

Komentarze
~kuba (gość) - 15 lat temu

predzej cala ta 3 sprzedadza zanim staną się
gwiazdami OE tak samo jak grosickiego

Odpowiedz
~Sebek (gość) - 15 lat temu

Sprzedadzą go no i się zgłosi 5 ligowy angielski klub
i zero z kariery tego młokosa

Odpowiedz
Dariusz Kmieciński (gość) - 15 lat temu

Grosickiego wypożyczono do końca sezonu :P -:)

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze