Mucha powołany do kadry Słowacji


Bramkarz warszawskiej Legi Jan Mucha otrzymał powołanie do reprezentacji Słowacji na dwa mecze: towarzyski z Anglią i eliminacyjny do MŚ z Czechami. Jest to już 6 powołanie do kadry narodowej dla bramkarza Legii.


Udostępnij na Udostępnij na

W reprezentacji Słowacji Mucha wystąpił już 5 razy. W ostatnim meczu, w którym bramkarz Legii rozegrał pełny mecz w barwach narodowych, Słowacy przegrali z reprezentacją Cypru 2:3. Teraz zawodnik ma kolejną okazję by pokazać się szkoleniowcowi reprezentacji Słowacji.

28. marca Słowacy zagrają mecz towarzyski z Anglią, który odbędzie się w Londynie, a trzy dni później pojadą do Pragi na mecz z reprezentacją Czech w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2010. Zgrupowanie Słowaków przed tymi meczami rozpocznie się 23. marca, a powrót Muchy do Warszawy spodziewany jest na 2. kwietnia.

Bramkarz Legii obecnie musi leczyć kontuzję i nie mógł wystąpić w meczu ligowym z Odrą Wodzisław. Wczoraj jednak odbył już pierwszy lekki rozruch pod okiem trenera bramkarzy Legii Krzysztofa Dowhania, podczas gdy inni piłkarze Legii dostali wolne po wygranym meczu ligowym. Mucha stanął w bramce i pod okiem Dowhania doskonalił elementy bramkarskiego rzemiosła. Zobaczymy jak poradzi sobie po raz kolejny w reprezentacji. Wszyscy życzymy mu jak najlepiej!

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze