Mucha: Czeka nas ciężki mecz


20 marca 2009 Mucha: Czeka nas ciężki mecz

Niewiele czasu pozostało do rozpoczęcia meczu ligowego Legia - Górnik. Bramkarz gospodarzy Jan Mucha wyraził swoją opinię na temat dzisiejszego spotkania.


Udostępnij na Udostępnij na

Jan Mucha to z pewnością jeden z najlepszych bramkarzy w polskiej lidze. Reprezentant Słowacji wypowiedział się na temat dzisiejszego spotkania z Górnikiem Zabrze, które odbędzie się już dziś o 20:00.

Jan Mucha wypowiedział się na temat zbliżającego się spotkania z Górnikiem Zabrze.
Jan Mucha wypowiedział się na temat zbliżającego się spotkania z Górnikiem Zabrze. (fot. Hanna Urbaniak / iGol.pl)

Czeka nas ciężki mecz, chociaż Górnik zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. W naszej lidze nie ma łatwych meczów. Mimo tego musimy dzisiaj wywalczyć komplet punktów. Walczymy o tytuł mistrzowski i musimy gonić liderującego Lecha Poznań. – powiedział Mucha.

– Nikt z nas nie pamięta meczu z Zabrza, kiedy wygraliśmy 3:0. To jest już historia i nie ma znaczenia. Dzisiaj zespół Henryka Kasperczaka walczy o utrzymanie, my zaś o mistrza. Mam nadzieję, że dostarczymy kibicom wielu emocji. – dodał były zawodnik MSK Zilina.

Nie rozumiem krytyki, która ostatnio na nas spadła. Tracimy trzy punkty do lidera, gramy w ćwierćfinałach Pucharu Polski i Pucharu Ekstraklasy. Zdarzyła się nam jedna wpadka, która i tak nie miała większego wpływu na układ tabeli. Wierzę, że dzisiaj rozpoczniemy marsz w górę tabeli, który zakończymy tytułem mistrzowskim. – zakończył golkiper „Wojskowych”.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze