Moyes: Bilialietdinow największym zagrożeniem

Trener angielskiego Evertonu, David Moyes, wyróżnił grę Dinijara Bilialietdinowa, który uchronił jego zespół przed porażką w starciu z Wolverhampton podczas dziewiątej kolejki Premier League.

Większość groźnych sytuacji na połowie przeciwnika było zasługą Bilialietdinowa, który swą grą oczarowywał. Z pewnością zasłużył na zdobycie bramki w tym meczu – podkreślił szkoleniowiec po zakończeniu spotkania. – Jednak nasza gra jest jeszcze daleka od tej, jaką powinniśmy demonstrować. Musimy znaleźć sposób na skuteczną grę, więc nie pozostaje nam nic innego jak wytrwale dążyć do upragnionego rezultatu – dodał Moyes.

Rosjanin uratował zespół przed porażką w 88. minucie, w której strzelił wyrównującą bramkę. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Everton zajmuje obecnie jedenastą pozycję w tabeli ligowej.