Mourinho jest bardzo dobrym trenerem, ale…


Wiceprezydent FC Barcelony, Marc Ingla pochwalił byłego trenera Chelsea Jose Mourinho za umiejętności trenerskie, jednak zaprzeczył jakoby aktualnie bezrobotny Portugalczyk zamienił na stanowisku Franka Rijkaarda.


Udostępnij na Udostępnij na


Media spekulują, że Barca poszukuje nowego trenera, który ma zastąpić holendra.

Teraz plotki znikły, po tym jak klub z Katalonii powrócił do najwyższej formy. Dwa tygodnie temu walka o mistrzostwo Hiszpanii była już przesądzona. Real Madryt miał osiem punktów przewagi nad Barcą. Teraz jednak „Duma Katalonii” na tylko dwa punkty straty i liczy się o mistrzostwo. Są również w półfinale Copa del Rey i niedługo okaże się, czy awansują do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

Mourinho jest bardzo dobrym trenerem, ale jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej pracy Franka Rijkaarda. Praca jaką włożył, aby zespół wrócił do formy jest bezcenna. Nie chcemy zmieniać jak na razie trenera” – powiedział Marc Ingla.

Wiceprezydent wypowiedział się na temat przyszłości Ronaldinho na Camp Nou.

Spodziewamy się i mamy taką nadzieje, iż Ronaldinho dokończy swój kontrakt, który jest do 2010 roku. Jeśli do tego czasu pozostanie w Barcelonie, to zaproponujemy nowy kontrakt„.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze