Milito skupia się na spotkaniu z bratem


Napastnik Realu Zaragoza, Diego Milito odmówił wypowiedzi na temat jego odejścia z obecnego klubu. Argentyński napastnik dodał również, że jak na razie skupia się na pojedynku z FC Barceloną i możliwości spotkania z Gabrielem.


Udostępnij na Udostępnij na

Diego Milito w ostatnim czasie został przymierzany do Tottenhamu Hotspur, jednakże, jak dotychczas nie jest gotowy do żadnych wypowiedzi na owy temat.

Klauzula Argentyńczyka wynosi bagatelne 100 milionów euro, więc nie powinno Realowi sprawić kłopotów z pozostaniem ich zawodnika. Mimo to działacze Zaragozy podają, że wszystko wskazuję na to, iż już w lecie Diego opuści zespół.

„Czuję się tutaj odprężony. Dobiegła połowa sezonu i mimo, że nie prezentujemy się na tyle ile od nas oczekiwano, zamierzam wciąż walczyć o najwyższe stawki. Mój kontrakt opiewa jeszcze na trzy lata, a więc mam wiele czasu do rozmyśleń co zrobię gdy odejdę z Realu. Jednakże, piłka nożna to specyficzna gra o rywalizację i wszystko może się wydarzyć w mgnieniu oka” – powiedział Diego Milito.

„Teraz myślę tylko i wyłącznie o bieżących rozgrywkach. Nie staram się zagłębiać w przyszłość, gdyż trwa liga, a nas czeka najbliższe spotkanie z Barceloną.”

Mecz z „Dumą Katalonii” odbędzie się w najbliższy weekend na La Romareda i będzie to dobra okazja do spotkania braci Milito.

„Gabriel odgrywa świetny sezon i co najważniejsze jest główną postacią zespołu. Grając w Barcelonie jest szczęśliwy, iż może osiągnąć cele, które nie były możliwe w Zaragozie.”

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze