Michał Żewłakow piłkarzem Legii?


16 maja 2011 Michał Żewłakow piłkarzem Legii?

Były kapitan reprezentacji Polski, Michał Żewłakow, od kilku tygodni jest bezrobotny, po tym jak rozwiązał kontrakt z tureckim Ankaragucu. Jednak wszystko wskazuje na to, że w ciągu najbliższych dni nowym klubem „Żewłaka” będzie Legia Warszawa.


Udostępnij na Udostępnij na

Michał Żewłakow
Michał Żewłakow (fot. Fot. ML/FC/ProgressForPoland.com)

Michał Żewłakow urodził się w Warszawie i swoją profesjonalną karierę rozpoczynał w stołecznych klubach, jednak to w barwach Polonii zrobił karierę. Gdy były kapitan reprezentacji Polski rozstał się z tureckim Ankaragucu, wydawało się, że to właśnie z „Czarnymi Koszulami” podpisze kontrakt.

Po kilku tygodniach spekulacji wydaje się, że nowym pracodawcą „Żewłaka” będzie Legia Warszawa. Wielokrotnie w mediach szefostwo Legii ciepło wyrażało się o 35-letnim zawodniku, podkreślając, że drużynie potrzebny jest doświadczony obrońca. Tym bardziej że Legia w przyszłym sezonie walczyć będzie w europejskich pucharach.

Michał Żewłakow, mimo że jest bez klubu, to dzięki uprzejmości Znicza Pruszków może trenować z drużyną, którą prowadzi jego dobry znajomy, Piotr Świerczewski.

Więcej na http://bialoczerwoni.com.pl

Komentarze
~Marcin77 (gość) - 12 lat temu

Bardzo fajnie,gdyż uważam,że może pograć jeszcze
dwa sezony na swoim dobrym poziomie;)

Odpowiedz
~asd (gość) - 12 lat temu

boruc do legii

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze