Melikson: Ciekawy sparing

Pomocnik Wisły Kraków skomentował mecz sparingowy z izraelskim Hapoelem Tel-Awiw. „Biała Gwiazda” przegrała to spotkanie 0:2.

Reprezentant Izraela ocenił przebieg meczu, a także skomentował zmarnowaną przez siebie okazję do zdobycia bramki.

Wynik 2:0 jest dla nas trochę krzywdzący, w przerwie wymieniliśmy prawie całą drużynę, zagrało wiele młodych zawodników. W pierwszej połowie wypracowaliśmy kilka sytuacji do strzelenia gola, ja sam miałem chyba najlepszą nich, niestety, nie udało się. To była tak dobra akcja, z wymianą wielu piłek, że zamiast strzelać, postanowiłem podać raz jeszcze do Ivicy Iliewa. Rozwiązanie to nie przyniosło, niestety, spodziewanego efektu. Na szczęście był to tylko sparing.

W pierwszej połowie zagraliśmy dobrze. W drugiej, niestety, straciliśmy dwie bramki. Mimo wszystko uważam, że był to bardzo ciekawy mecz sparingowy – ciągnął Melikson.

Pomocnik krakowskiej drużyny skomentował również swoją obecną dyspozycję. – Czuję się dobrze, moja noga nie sprawia mi żadnych problemów. Nie odczuwam dolegliwości, mam bardzo dobre samopoczucie i cieszę się grą w piłkę z moimi kolegami. Uważam, że będzie to dla nas dobry sezon.