Marciniak ostatecznie w Śląsku


Nie FC Basel a Śląsk Wrocław będzie klubem Adama Marciniaka przez najbliższe pół roku. Młody obrońca Górnika Zabrze w piątek podpisał kontrakt na zasadzie wypożyczenia.


Udostępnij na Udostępnij na

Marciniak trafił do Wrocławia, choć jest obrońcą lewonożnym. A priorytetem było sprowadzenie defensora mogącego grać na prawej flance. Lecz nieoczekiwanie to właśnie obsadzenie lewej strony może być niebawem problemem. Wszystko dlatego, że przedłuża się rehabilitacja Dariusza Sztylki. Kapitan Śląska wciąż odczuwa ból po grudniowej operacji brzucha – opisuje problem Gazeta Wrocławska.

Sam zawodnik cieszy się, że trafił do Wrocławia. Zdaje sobie sprawę, że w Górniku nie miałby żadnych szans na grę. – Mam nadzieję, że w Śląsku wywalczę sobie miejsce w wyjściowym składzie. Muszę też zacząć myśleć o urządzeniu się we Wrocławiu. Załatwić jakieś mieszkanie, sprowadzić dziewczynę Dianę. I poznać miasto. Na razie byłem na starówce i zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Reszta jest podobna do mojej rodzinnej Łodzi. Za to Zabrze bije na głowę – opowiada ze śmiechem zadowolony Marciniak.

Komentarze
~kolezanka (gość) - 13 lat temu

riberi nie badz taki madry :D zabrze jest zajeb**te
:D:D

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze