Mancini rozwiał wątpliwości


Jakiś czas temu pojawiły się informację na temat powrotu Roberto Manciniego do Włoch. Zdaniem brukowców, Włoch miałby opuścić Wyspy Brytyjskie i chwycić za stery Juventusu Turyn. Teraz jednak kibice „The Citizens” mogą spać spokojnie. Na oficjalnej stronie MC pojawił się wywiad z włoskim szkoleniowcem.


Udostępnij na Udostępnij na

Manchester City pod wodzą Manciniego spisuje się bardzo dobrze. Jest to pierwszy klub, który od dawien dawna ma szansę przełamać „The Big Four” i zagrać w LM kosztem Liverpoolu. Wszystko to nie jest zasługą jedynie właścicieli z grubo wypchanymi portfelami. Ktoś musiał wszystko ogarnąć i poukładać. Wynik sportowy jest dziełem Manciniego.

Obecnie planuję już listę zakupów na następny sezon. Dopiero jak piłkarze wrócą z wakacji, zabiorę się za finalizowanie wybranych zawodników. Najważniejszą sprawą jest ten sezon. Maksymalne skupienie i zaangażowanie może przynieść ogromny sukces.

Oczywiście, nie zabrakło pytań odnośnie do rzekomej wymiany klubów.

Tak, to jest typowe dla okresu marcowo-kwietniowego we Włoszech. Są trzy gazety, które codziennie piszą o piłce. Dlatego zawsze musi się pojawić coś na temat przyszłości szkoleniowców czy piłkarzy. Owszem, udzieliłem wywiadu, ale nigdzie nie powiedziałem, że chcę zamienić MC na „Juve”. W Manchesterze mam jeszcze ważny kontrakt przez kilka lat. Tak jak powiedziałem, udzieliłem wywiadu włoskiej gazecie, ale nie mam wpływu na to, co się pojawi na jej łamach.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze