Madej po przejściu do Bełchatowa


Nowy zawodnik PGE GKS Bełchatów wypowiedział się po oficjalnym ogłoszeniu transferu. Były piłkarz Śląska Wrocław jest wdzięczny swemu nowemu klubowi za szansę ponownego pokazania się na boiskach ekstraklasy.


Udostępnij na Udostępnij na

Łukasz Madej zdradził, że miał lepsze oferty niż ta z Bełchatowa. – Od zakończenia minionego sezonu czekałem na propozycje i one się pojawiały. Nie będę ukrywał, że były finansowo i sportowo lepsze niż te w Bełchatowie, ale ostatecznie nie znalazłem po Śląsku Wrocław innego klubu, a teraz wyciągnął po mnie rękę GKS.

GKS Bełchatów mi teraz pomaga, bo dzięki angażowi na Sportową będę mógł jeszcze jesienią pokazać się na ligowych boiskach – dodał nowy zawodnik obecnie ostatniej drużyny T-Mobile Ekstraklasy.

Pomocnik wypowiedział się również o różnicy, jaka jest w grze dla Śląska i dla Bełchatowa. – Poprzedni sezon kończyłem w pierwszym, a kolejny zaczynam w ostatnim obecnie klubie T-Mobile Ekstraklasy. To dla mnie zupełnie nowa sytuacja. Powtórzę jednak, że GKS zasługuje na więcej punktów niż zespoły wyżej.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze