Madej: Mecze bez kibiców nie powinny się odbywać


15 maja 2011 Madej: Mecze bez kibiców nie powinny się odbywać

27. kolejka Ekstraklasy przyniosła nam bardzo istotną zmianę na samej górze tabeli. Na pozycję kiepsko spisującej się ostatnio Jagiellonii wskoczyła drużyna Śląska Wrocław. Po sobotnim zwycięstwie nad PGE GKS-em Bełchatów podopieczni Oresta Lenczyka zostali wiceliderem naszej ligi.


Udostępnij na Udostępnij na

Niedługo po meczu rozgrywanym bez udziału publiczności zarówno Mariusz Pawelec jak i Łukasz Madej podzielili się swoimi opiniami na temat sobotniej potyczki. 

Łukasz Madej został zmieniony w przerwie przez Cristiana Diaza, który później zdobył dwie bramki
Łukasz Madej został zmieniony w przerwie przez Cristiana Diaza, który później zdobył dwie bramki (fot. Filip Susmanek/ iGol.pl)

– W drugiej połowie wyszliśmy zdeterminowani i chcieliśmy mecz wygrać, pokazaliśmy charakter i to, że jesteśmy drużyną. W trudnych momentach potrafimy zmienić wynik na korzystny. Świadczy to o tym, że stanowimy monolit, dobrą drużynę. Jestem świadom tego, że przy drugiej bramce źle się zachowałem, dałem się przepchnąć. Była przebitka, piłka w górze kręciła się, za późno zorientowałem się, że Dawid jest obok mnie i strzelił bramkę. Chwała kolegom, że to wyciągnęliśmy. Bełchatów to fajna drużyna, fajnie gra piłką, jednak wynik końcowy jest korzystny dla nas i to jest najważniejsze. Szkoda, że graliśmy bez kibiców. Oni niosą nas do przodu, wspierają w trudnych momentach i mamy nadzieję, że następne mecze zagramy już z publicznością – powiedział defensor Śląska, Mariusz Pawelec.

– Dzisiaj druga połowa nam się lepiej ułożyła, choć pierwsza też dobrze się zaczęła, jednak czegoś nam brakowało. Po przerwie strzeliliśmy szybko gola na 2:2 i z psychologicznego punktu widzenia wszystko się ułożyło. Każdy, kto wchodzi z ławki, daje dobre zmiany, nową jakość i to jest nasza siła. Musimy teraz myśleć o każdym kolejnym meczu, one są najważniejszy, a nie to, czy zagramy w pucharach. Jeśli tak będziemy do tego podchodzić, wszystko skończy się dobrze. Myślę, ze mecze bez kibiców nie powinny się odbywać.Jeśli już mają karać kluby, grajmy nawet 200 kilometrów od domu, ale z kibicami – skomentował wczorajszą rywalizację pomocnik, Łukasz Madej.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze