Łukasiewicz: Ten rywal nam nie leży


W 24. kolejce Ekstraklasy zmierzą się Polonia Warszawa i Śląsk Wrocław. Obie ekipy prezentują dość wysoką formą. Zespół ze stolicy wygrał ostatnie cztery spotkania. Natomiast wrocławianie pokonali na swoim boisku Wisłę Kraków. Na temat tego spotkania swoje zdanie wyraził wychowanek klubu z Konwiktorskiej, a obecnie gracz Śląska, Antoni Łukasiewicz.


Udostępnij na Udostępnij na

Cóż można powiedzieć, ewidentnie ten rywal nam nie leży. Poprzednie spotkania przy Konwiktorskiej zakończyły się tak, jak się zakończyły. W tym sezonie wszystko jest jednak możliwe, a rozstrzygnięcia wielu meczów już często nas zaskakiwały. Polonia jest na fali, wygrała cztery mecze z rzędu, ale z drugiej strony my pokonaliśmy ostatnio lidera. Dlatego ciężko wskazać faworyta w jutrzejszym spotkaniu. Na pewno będziemy chcieli zmazać plamę z dwóch poprzednich pojedynków przy Konwiktorskiej. Jak to się mówi, do trzech razy sztuka – powiedział pomocnik.

Antoni Łukasiewicz najprawdopodobniej zastąpi w wyjściowym składzie kontuzjowanego Przemysława Kaźmierczaka. W rundzie jesiennej zawodnik wystąpił tylko trzy razy, ale gdy pojawiał się na boisku, zespół Śląska zawsze wygrywał.
 

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze