Lucas Leiva i Sakho wracają do treningów


27 lutego 2014 Lucas Leiva i Sakho wracają do treningów

Brazylijski pomocnik nie wystąpi w najbliższym spotkaniu Liverpoolu przeciwko Southampton, ale za to Brendan Rodgers najprawdopodobniej będzie mógł skorzystać z francuskiego obrońcy. Będzie to powrót byłego gracza PSG po ośmiu meczach absencji spowodowanej urazem ścięgna uda.


Udostępnij na Udostępnij na

Mamadou Sakho, tu jeszcze w barwach PSG
Mamadou Sakho, tu jeszcze w barwach PSG (fot. skysports.com)

Sakho nie występuje od grudniowego pojedynku z Chelsea przegranym przez „The Reds” 2:1. Natomiast Lucas Leiva nie gra z powodu problemów z kolanem. Trener Liverpoolu jest zadowolony z przebiegu rehabilitacji obu piłkarzy, jednocześnie zdając sobie sprawę, że powrót zawodników do pełni formy może jeszcze trochę potrwać. – W tym tygodniu dwóch graczy powróciło do treningów – powiedział przedstawicielom prasy Brendan Rodgers – Sakho podczas ćwiczeń prezentował się świetnie. Zobaczymy, czy to dla niego nie za wcześnie, by wystąpić już w sobotę. A Lucas Leiva dołączył do kolegów dziś, z czego bardzo się cieszę.

Poza kadrą wciąż przebywa Jose Enrique, który ma kłopoty z powrotem do zdrowia po kontuzji kolana. – Jego rehabilitacja przebiega zgodnie z planem, choć jeszcze nie można stwierdzić kiedy nastąpi powrót zawodnika na boisko. Ufam mojemu zespołowi medycznemu, to bardzo dobrzy specjaliści i kiedy Enrique będzie blisko zakończenia rekonwalescencji, z pewnością mnie o tym poinformują – zakończył trener pochodzący z Północnej Irlandii.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze