Lovren w Southamptonie


Piłkarz do niedawna występujący w Olympique Lyon związał się z angielskim Southamptonem. Zawodnik jest bardzo zadowolony z nowych wyzwań.


Udostępnij na Udostępnij na

Dejan Lovren w styczniu 2010 roku zasilił Olympique Lyon. Jego 3,5-letnia przygoda z francuskim klubem dobiega końca. Chorwat postanowił spróbować swych sił na angielskich boiskach.

Zawodnik jasno zaznaczył, że chce być ważnym ogniwem w zespole Southamptonu. Nie ukrywał, że zna historię swojego nowego klubu. – Rozmawiałem z prezesem klubu oraz trenerem. Powiedzieli mi bardzo wiele pozytywnych rzeczy na temat klubu. Znam historię Southamptonu. To jest wielki klub i cieszę się, że jestem jego częścią – powiedział Chorwat.

Lovren powiedział również, że jego marzenie się spełniło i po pobycie we Francji będzie mógł przeżyć nowe wyzwania: –  Po trzech i pół roku we Francji marzyłem o grze w Premier League. To marzenie się spełniło.

Trener „Świętych” nie ukrywał radości ze swojego nowego nabytku. Uważa on Chorwata za gracza z dużym potencjałem. – Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Dejan jest zawodnikiem o dużym potencjale – powiedział trener Mauricio Pochettino.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze