Lechia pokonuje OKS

15 stycznia 2011 Lechia pokonuje OKS

Lechia Gdańsk pewnie pokonała w meczu sparingowym rozegranym w Malborku olsztyński OKS 3:0. Bramki dla zespołu z Ekstraklasy strzelali Bedi Buval, Tomasz Bobrowski i Michał Próchnik.

Pierwszy sparing Lechii zakończył się pewnym zwycięstwem 3:0
Pierwszy sparing Lechii zakończył się pewnym zwycięstwem 3:0 (fot. Leszek Wasilewski / iGol.pl)

Lechiści objęli prowadzenie w 18. minucie gry. Po akcji prawym skrzydłem i dokładnym dośrodkowaniu Brazylijczyka Deleu największym sprytem w polu karnym wykazał się Bedi Buval, który celnym strzałem otworzył wynik spotkania. Kolejne bramki padły dopiero w drugiej połowie. Najpierw młody Tomasz Bobrowski uderzeniem niemal z zerowego kąta zaskoczył golkipera olsztynian, a następnie Michał Próchnik ustalił wynik spotkania na 3:0.

Lechia Gdańsk OKS 1945 Olsztyn 3:0 (1:0)
B. Buval 18′, T. Bobrowski 55′, M. Pruchnik 66′

Lechia: Kapsa (46’ Pawłowski) Deleu (46’ Pietrowski), Bąk (46’ Kozans), Janicki, Kaczmarek Nowak (46’ Gac), Surma (46’ Popielarz), Traore (46’ Brzeski) Dawidowski (46’ Zejglic), Buval (46’ Pruchnik), Sazankou (46’ Bobrowski).

OKS: Sak (46′ Socha) Bucholc, Baranowski (75′ Korpucki), Koprucki (46’ Sędrowski), Paweł Głowacki (80′ Dziemidowicz) Eduardo (46′ Piotr Głowacki),Tunkiewicz (46’ Alancewicz), Michałowski (46’ Filipek), Renusz (75′ Żwir) Miłkowski (46’ Łukasik), Suchocki