Lambert: Nie rozmawiamy o nowej umowie


11 kwietnia 2013 Lambert: Nie rozmawiamy o nowej umowie

Trener Aston Villa, Paul Lambert, powiedział, że klub nie rozmawia obecnie z Christianem Benteke na temat nowego kontraktu. Reprezentant Belgii okazał się świetnym wzmocnieniem w linii napadu. Do dzisiaj ustrzelił 20 goli we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie.


Udostępnij na Udostępnij na

Dobra dyspozycja napastnika powoduje, że w angielskich mediach roi się od plotek, które łączą go z czołowymi klubami na Wyspach. Sam menedżer „The Villans” nie spieszy się z otwartymi dyskusjami na temat nowych szczegółów umowy i na pewno taka sytuacja nie zmieni się do końca tegorocznej kampanii.

Christian Benteke może znaleźć się w lepszym klubie
Christian Benteke może znaleźć się w lepszym klubie (fot. Skysports.com)

Uważam, że najistotniejszą rzeczą w tej chwili jest liga i tak będzie do końca sezonu. Też słyszałem od kogoś, że obiecano Christianowi nowy kontrakt, jednakże ja nie jestem jednym z tych, którzy mieliby wziąć udział w rozmowach – wyjaśnia były trener Norwich City.

Cały czas z nim rozmawiam, jednak nie o kontrakcie. W szczególności chcę, aby podtrzymywał dobrą formę. Sam nigdy mi nie powiedział, że chce nową umowę. Najważniejsze jest to, aby pozostać w lidze i grać najlepiej, jak możemy. Jestem pewien, że gdy sezon dobiegnie końca, wtedy zasiądziemy z Christianem i położymy na stole kilka propozycji – dodał Lambert.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze