Kuyt: Dzisiaj będzie wielkie spotkanie


Dziś wieczorem na Anfield Road Liverpool podejmie Benfikę w rewanżowym meczu ćwierćfinałowym Ligi Europejskiej. Dirk Kuyt wierzy, że „The Reds” są w stanie wyeliminować Portugalczyków.


Udostępnij na Udostępnij na

Tydzień temu Benfica pokonała przed własną publicznością Liverpool 2:1. Kuyt przyznał, iż rywale grali wtedy bardzo dobre spotkanie, jednak wierzy, że na Anfield jego zespół pokaże, że jest lepszy.

Mają wspaniały zespół i są niepokonani od 27 spotkań. Widzieliśmy ich, gdy grali z Evertonem, więc wiedzieliśmy już przedtem o ich klasie. Graliśmy na wyjeździe całkiem nieźle, szczególnie w pierwszej połowie. Czerwona kartka dla Babela odmieniła pojedynek i nie mieliśmy szczęścia z rzutami karnymi – powiedział Kuyt.

Holender twierdzi, iż Liverpool zawiedzie, jeśli nie zakwalifikuje się do półfinału Ligi Europejskiej.  Dodatkowo zapewnił, że „The Reds” powalczą do końca o czwartą lokatę w Premiership.

To byłoby wielkie rozczarowanie. Postaramy się wygrać dzisiaj i zwyciężyć pozostałe pięć spotkań w lidze, jednak skupiamy się tylko na meczu, który gramy. Dzisiaj będzie wielkie spotkanie, ale patrząc na chłopaków w szatni, jesteśmy pewni, że możemy wyeliminować rywali – dodał Holender.
 

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze