Kulawik: Rozstrzygną się losy Wisły


W Wiśle Kraków przed rewanżowym spotkaniem ze Śląskiem Wrocław wszyscy wydają się bardzo zmotywowani. Trener „Białej Gwiazdy” Tomasz Kulawik przyznał, że ten mecz zaważy na dalszej przyszłości klubu.


Udostępnij na Udostępnij na

Szkoleniowiec ekipy z Krakowa zaznaczał, że jego podopieczni muszą rozegrać dobre spotkanie. Jako przykład podał ostatni mecz ligowy z Legią Warszawa. Kulawik ostrzegał również przed zawodnikami z ekipy Śląska.

Już przed pierwszym meczem we Wrocławiu zwracałem uwagę zawodników na Sebastiana Milę. Naturalne, że nie unikniemy fauli w tym spotkaniu. Ważne jest jednak, żeby drużyna grała rozsądnie, nie popełniała głupich błędów, które mogą spowodować niepotrzebne i niebezpieczne sytuacje – mówił Kulawik.

Trener Wisły odniósł się również do budującej postawy kibiców podczas ostatniego spotkania z Legią. – Kibice uskrzydlili zawodników, dali im poczucie, że mają dla kogo walczyć – powiedział trener i podkreślił, że jego zawodnicy z meczu na mecz spisują się coraz lepiej.

Szkoleniowiec poinformował również, że niepewny jest występ kontuzjowanych obecnie Emmanuela Sarkiego i Arkadiusza Głowackiego.

Komentarze
~Newsman (gość) - 11 lat temu

Athene > Alex Ich. It's official.
http://www.youtube.com/watch?v=AKeWkT72aVw

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze