Królewscy wzmocnią Milan?


Silvio Berlusconi, prezydent AC Milan, chce aby jego zespół zasilili trzej piłkarze Realu Madryt. Już w letnim okienku transferowym, na San Siro mogą pojawić się: Robinho, Serio Ramos i Pepe.


Udostępnij na Udostępnij na

Rossoneri szykują się do rewolucji w składzie. Obecny sezon to seria niepowodzeń i w Mediolanie doszli do słusznych wniosków, że potrzebne są zmiany. Z klubu mają odejść tacy piłkarze jak Serginho, Cafu, Giuseppe Favalli i Nelson Dida. Prezydent Milanu chce „zarzucić sieci” na wspomnianą na wstępie trójkę z Realu i gotów jest przeznaczyć niemałą kwotę na ten cel.

Brazylijczyk Pepe miałby wzmocnić konkurencję w środku obrony, gdzie niepodważalną do tej pory pozycję miał Nesta i Kaładze. Z kolei jedną z zalet Sergio Ramosa jest uniwersalność. Reprezentant Hiszpanii z równym powodzeniem może grać zarówno na prawej stronie jak i w środku defensywy. Ramos już od dłuższego czasu kuszony jest przez działaczy Milanu.

Włodarze Rosonerich mają nadzieję, że Robinho nie odmówi im, gdy ci złożą propozycję. Magnesem, który ma przyciągnąć Brazylijczyka na San Siro może być liczna kolonia jego rodaków, która broni barw włoskiego klubu.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze