Kostrubała: Wygramy z Wisłą!


Karol Kostrubała, młody pomocnik "Pasów", wierzy w zwycięstwo w derbach Krakowa przeciwko Wiśle Kraków i zapewnia kibiców Cracovii, że wraz z kolegami z zespołu będzie walczyć o górną część tabeli na koniec sezonu...


Udostępnij na Udostępnij na

Jutro gracie bardzo ważne spotkanie derbowe z Wisłą Kraków. Jakie nastroje panują w drużynie Cracovii przed tym meczem ?

Nastroje są bardzo bojowe. Zdajemy sobie sprawę, że Wisła jest obecnie najlepszą drużyną w Polsce. Wisła wygrała z Barceloną, ale my postaramy się sprawić niespodziankę. Na takie spotkania każdy mobilizuje się dwa razy mocniej, wiadomo, to mecz derbowy i rządzi się swoimi prawami. 

Jak powinna zagrać w tym meczu Cracovia, aby powstrzymać w ataku świetnie spisującego się jak do tej pory Pawła Brożka ?

Na pewno trener udzieli kilku wskazówek. Mamy dobrych obrońców. Jeden (Piotr Polczak) jest świeżo upieczonym reprezentantem Polski. Myślę, że będzie dobrze.

Jak w drużynie Cracovii odbierany jest początek rozgrywek Ekstraklasy? Chyba nie tak wyobrażaliście sobie początek zmagań w lidze ?

Wiadomo, że mogliśmy wystartować trochę lepiej. Każdy przegrany mecz na pewno nie podnosi nas na duchu, ale trudno… taka jest piłka. Na pewno w każdym meczu będziemy grać o punkty, by uzbierać ich jak najwięcej.

Jakie piłkarskie cele stawiasz przed sobą w tym sezonie ?

Ja osobiście chcę jak najszybciej wrócić do gry. W tej rundzie połowę praktycznie mam straconą. Wierzę, że zdążę rozegrać jeszcze kilka meczy i pokazać się z dobrej strony.

Co w takim razie w tym sezonie może osiągnąć zespół Cracovii ?

Myślę, że stać nas na wiele i możemy na koniec sezonu być w „czubie” tabeli… wszystko okaże się na koniec rozgrywek.

Jakim zatem wynikiem zakończy się jutrzejszy pojedynek Cracovii z Wisłą ?

Mam nadzieję, że pomyślnie dla nas i że w końcu wygramy w derbach Krakowa!


Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze