Kosecki: Lubię takie podejście


Po zwycięstwie Legii nad Zagłębiem kilku piłkarzy stołecznego klubu podzieliło się swoimi opiniami. Wszyscy byli zgodni co do tego, że lider ekstraklasy w drugiej połowie zagrał o wiele lepiej. Jakub Kosecki dodał, że to zasługa Jana Urbana, który potrafił zmobilizować swój zespół.


Udostępnij na Udostępnij na

Inaki Astiz stwierdził, że nie faulował Papadopulosa, co potwierdził zawodnik Zagłębia. Hiszpan obejrzał żółtą kartkę i będzie musiał pauzować w najbliższym spotkaniu z Wisłą. Astiz studzi nieco nastroje wśród dziennikarzy i kibiców. Stwierdził, że o mistrzostwo nie będzie łatwo, bo do końca zostało jeszcze dziewięć kolejek i wszystko może się zmienić.

Bartosz Bereszyński powiedział, że Legia na własnym stadionie chce zawsze kontrolować przebieg spotkania. Zdaniem napastnika stołecznego klubu jego zespół rozegrał dobre zawody, ale w pierwszej połowie zabrakło skuteczności. Stwierdził również, że głównym celem graczy z Warszawy jest zdobycie mistrzostwa Polski.

Jakub Kosecki pochwalił zmiany taktyczne wprowadzone przez trenera w przerwie spotkania. Jego zdaniem Jan Urban odpowiednio zmobilizował podopiecznych. – Trener dosyć ostro zareagował w przerwie. Ja osobiście lubię takie podejście. Dzięki temu na drugą połowę wyszliśmy nastawieni dużo agresywniej – oznajmił pomocnik Legii. Dodał również, że jego zespół chce wygrywać w każdym meczu i ma największe indywidualności w lidze. Czasami jednak piłkarzom ze stolicy brakuje zaangażowania.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze