Kontuzjowany Pogatetz

Piątkowy mecz Hannoveru z St. Pauli nie skończył się tak, jakby oczekiwali tego gospodarze. Przegrana 0:1 była przykrą niespodzianką dla dobrze spisującej się w tym sezonie drużyny. Ponadto z powodu kontuzji boisko musiał opuścić Emanuel Pogatetz.

Zawodnik zasygnalizował trenerowi zmianę i został zastąpiony w 59. minucie przez Mikaela Forssella. Piłkarz skarżył się na problemy z kręgosłupem. Dokładne badanie będzie miało miejsce w niedzielę i wtedy okaże się, czy obrońca reprezentacji Austrii wystąpi w kolejnych meczach. Dla Pogatetza nawet krótka przerwa miałaby gorzki smak. W nadchodzących tygodniach bowiem Austria gra przeciwko Azerbejdżanowi i Belgii w kwalifikacjach mistrzostw Europy.

Spotkanie nie było także najszczęśliwsze dla Karima Hagguiego, który w 80. minucie ukarany został czerwoną kartką. Drużyna Hannoveru pozbawiona jest teraz filaru obrony. Następny mecz z Bayernem Monachium odbędzie się w sobotę, 16 października.