Kontuzje w Manchesterze


Po wczorajszym spotkaniu z Blackburn trzech piłkarzy United nabawiło się kontuzji. Szczególnie bolesna może być strata Rio Ferdinanda.


Udostępnij na Udostępnij na

Ferguson, w wypowiedzi dla oficjalnej strony klubu, przyznał, że jest niezadowolony z ostatniego meczu i z podjętych przez siebie decyzji – United zremisował po bardzo słabym spotkaniu i znacząco zmniejszył swoje szanse na obronę tytułu.

Ale z pewnością najważniejszą częścią wypowiedzi była ta, odnosząca się do stanu zdrowia piłkarzy. Jak co tydzień, Szkot ogłosił, który z jego graczy doznał urazów. Najbardziej dramatyczna była z pewnością informacja o Rio Ferdinandzie, który w czasie meczu złamał palec, jednak nie mógł opuścić placu gry, gdyż limit zmian został wyczerpany. Anglik zapewne nie wystąpi w najbliższym meczu, będzie to wielka strata dla United, Ferdinand jest wszakże piłkarzem absolutnie kluczowym.

Inną smutną informacją jest z pewnością uraz Johna O’Shea. Mającemu za sobą długą rehabilitację piłkarzowi odnowiła się kontuzja. Irlandczyk może nie pojawić się już na boisku w tym sezonie. Łagodnie wyglądającego urazu nabawił się Ryan Giggs, który uskarżał się po meczu na ból mięśniowy.

Angielski klub będzie na bierząco informował o stanie zdrowia swoich graczy.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze