Köln chce na dłużej piłkarza United


Włodarzom FC Köln bardzo zależy na przedłużeniu wypożyczenia piłkarza Manchesteru United, Zorana Tosicia.


Udostępnij na Udostępnij na

Zoran Tosić przeszedł z Partizana Belgrad do Manchesteru United w styczniu 2009 roku. Jednak Serb długo nie potrafił przekonać sir Aleksa Fergusona do dania mu szansy gry w pierwszym zespole. Po roku od transferu włodarze „Czerwonych Diabłów” postanowili wypożyczyć zawodnika do FC Köln. Młody skrzydłowy szybko zyskał sympatię kibiców zespołu z Kolonii, jak również szkoleniowców tego klubu. W swoich ostatnich pięciu meczach zdobył pięć bramek.

Jednak niemiecki zespół nie zawarł z Manchesterem umowy dotyczącej transferu definitywnego serbskiego pomocnika. Klub żywi jednak nadzieję, że uda im się go ponownie wypożyczyć w następnym sezonie.

Dyrektor sportowy FC Köln, Michael Meier, przyznaje, że Serb jest bardzo szczęśliwy z wypożyczenia i chętnie zostałby na dłużej w Kolonii. Sam zawodnik potwierdza również, że on jaki i jego rodzina czują się w Niemczech jak w domu, a kibice bardzo ciepło go przyjęli. Nie wiadomo, jak dalej potoczą się losy Tosicia, wszystko bowiem zależy od działaczy Manchesteru United oraz sir Aleksa Fergusona.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze