Kolejny gwiazdor nie dla Manchesteru City


Mocarstwowe plany egzotycznych właścicieli Manchesteru City wciąż pozostają bardziej w sferze marzeń, niźli realizacji. Wygląda na to, że "The Citizens" będą musieli ponownie obejść się smakiem w kwestii zakupu kolejnego gwiazdora.


Udostępnij na Udostępnij na

Na liście życzeń przebogatych szejków znalazł się Diego Forlan, snajper Atletico Madryt. Angielski klub kusił go już podczas zimowego okienka transferowego, jednak do transakcji nie doszło. Ponowna próba sprowadzenia Urugwajczyka latem najprawdopodobniej spaliła na panewce już teraz.

Przedstawiciele hiszpańskiego klubu zapowiedzieli bowiem, że Forlan pozostanie na Vicente Calderon. Głos w sprawie zabrał nawet prezydent Atletico Enrique Cerezo, który widzi w jasnowłosym piłkarzu przyszłość klubu. Tym bardziej, że niepewny jest dalszy los rozchwytywanego Sergio Aguero.

Ewentualne przejście do City byłoby dla Forlana powrotem nie tylko do Anglii, ale nawet do samego Manchesteru. W latach 2002-2004 był on bowiem zawodnikiem lokalnego rywala City, drużyny United. Tam jednak pozostawał w głębokiej rezerwie, prawdziwą karierę zrobił dopiero w Hiszpanii.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze