Kolejne problemy Adriano


Adriano, była gwiazda Interu Mediolan, znów ma problem. Tym razem Brazylijczyk doznał poważnej kontuzji, która wyklucza go z gry na przynajmniej trzy miesiące.


Udostępnij na Udostępnij na

Adriano został niedawno – można by powiedzieć – wyrzucony z Corinthians, do którego sprowadzony był jako gwiazda, a opuszczał zespół w wielkiej niesławie. Brazylijczyk od dawna zmaga się z nadwagą, przez którą kontraktu z nim nie chce na razie podpisać Flamengo. Zarząd klubu zdecydował, że przed sfinalizowaniem umowy przeprowadzi na byłym reprezentancie Brazylii serię testów i badań. Klubowy doktor, Jose Luiz Runco, poinformował teraz, że Adriano długo jeszcze na boisko nie powróci.

Adriano będzie zmuszony poddać się operacji ścięgna Achillesa. Mogę zagwarantować, że nie powróci do gry w ciągu najbliższych trzech miesięcy – mówił doktor Flamengo reporterom.

Adriano będzie starał się zrobić jak najlepsze wrażenie na sztabie szkoleniowym Flamengo oraz na zarządzie, który postanowi, czy ostatecznie podpisać kontrakt z Brazylijczykiem czy też nie.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze