Klose powraca do zdrowia


14 października 2007 Klose powraca do zdrowia

Nie dość, że Bayern Monachium w tym sezonie gra jak z nut, to do zdrowia po kontuzji powraca ich super snajper, Miroslav Klose.


Udostępnij na Udostępnij na

Pochodzący z Polski Klose na początku rundy jesiennej imponuje formą strzelecką. W dotychczasowych siedmiu rozegranych spotkaniach zdobył osiem bramek i razem z klubowym kolegą, Włochem Luca Tonim, przewodzi w klasyfikacji najlepszych strzelców.

Miroslav Klose (z lewej) i Luca Toni - zabójczy duet Bayernu Monachium...
Miroslav Klose (z lewej) i Luca Toni – zabójczy duet Bayernu Monachium… (fot. sportgate.de)

W sobotę popularny „Miro” wziął udział w treningu. – To była szansa na przetestowanie sprawności kolana. Myślę, że będzie on mógł trenować z pełnym obciążeniem we wtorek – powiedział po sesji treningowej asystent trenera, Michael Henke.
Klose nabawił się kontuzji kolana pod koniec września w ligowym meczu z Bayerem Leverkusen. Teraz ma być gotowy na najbliższe spotkanie z Bochum.

To nie koniec problemów klubu z Bawarii. Brazylijczyk Ze Roberto boryka się z grypą, Argentyńczyk Jose Sosa dopiero powraca do pełni sił po kontuzji, a Francuz Willy Sagnol prowadzi indywidualny tok treningowy po tym jak nie grał przez pół roku z powodu urazu kolana.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze