Karim El Ahmadi w Aston Villi


Karim El Ahmadi został nowym zawodnikiem Aston Villi. Wcześniej piłkarz reprezentował barwy Feyenoordu.


Udostępnij na Udostępnij na

El Ahmadi podpisał trzyletni kontrakt i jest pierwszym nabytkiem Paula Lamberta, który został szkoleniowcem Aston Villi. Marokański pomocnik nie ukrywa, że wiąże z nowym klubem duże nadzieje: – Jestem bardzo podekscytowany i nie mogę się doczekać treningów. Jestem bardzo szczęśliwy, że trener mnie chciał. To miłe, ponieważ to jego pierwszy transfer, a ja mam zamiar robić swoje. Ta drużyna powinna bić się w górnej połówce tabeli i to jest nasz cel – przyznał.

To jest marzenie każdego, by zagrać w Premier League. W niedzielę często graliśmy w Holandii, więc miałem możliwość oglądać te spotkania w sobotę. Uważam, że to najlepsza liga na świecie. To będzie wyzwanie, żeby pokazać kibicom, co potrafię. Jako zawodnik zawsze chcę być przy piłce i to jest moja jakość. To właśnie robiłem w Feyenoordzie – dodał.

Zadowolony z tego transferu jest także nowy szkoleniowiec zespołu: – Karim pomoże drużynie, nie mam co do tego żadnych wątpliwości. To naprawdę dobry piłkarz, który grał w dobrym zespole – wyjaśnił Paul Lambert.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze