Obrońca Manchesteru United przyznał, że wczorajsza gra jego zespołu była daleka od oczekiwanej. Zdaniem Phila Jonesa wynik jest ceną, jaką Manchester United zapłacił za zbytnią pewność siebie.

Mistrzowie Anglii pomimo porażki na Old Trafford (1:2) awansowali do kolejnego etapu rozgrywek dzięki wynikowi z pierwszego meczu. Anglik jednak nie był zadowolony z występu United.
– Nie zagraliśmy za dobrze. Mieliśmy dobry początek, strzeliliśmy bramkę i wydawało się, że będziemy mieli kontrolę nad grą. Jednak byliśmy zbyt pewni siebie. Powinniśmy byli wygrać i na pewno wyciągniemy z tego meczu wnioski. Menedżer w przerwie spotkania powiedział, że mamy zwiększyć tempo, lecz tego nie zrobiliśmy. W drugiej połowie zagraliśmy poniżej oczekiwań i jesteśmy rozczarowani.