Jodłowiec przedłużył kontrakt


Tomasz Jodłowiec, utalentowany obrońca Polonii Warszawa oraz reprezentacji Polski, przedłużył do 2011 roku kontrakt z warszawskim klubem.


Udostępnij na Udostępnij na

Umowa Jodłowca wygasa 30 grudnia 2008 roku, jednak zarząd Polonii nie zamierzał czekać tak długo i przedstawił zawodnikowi nową umowę. Obie strony doszły do porozumienia i Jodłowiec przedłużył kontrakt do końca 2011 roku. Przed rozpoczęciem ligowego sezonu wiele mówiło się,że Jodłowiec opuści Polskę i zagra w zagranicznym klubie.

Pojawiła się oferta z austriackiego Red Bull Salzburg, która jednak szybko została odrzucona, gdyż wraz z Jodłowcem do „Byków” miał trafić także bramkarz Sebastian Przyrowski, a ten nie był zainteresowany grą w Austrii. Na dzień przed startem ligi do Polonii wpłynęła oferta z włoskiego SSC Napoli. Propozycja była tak przekonywająca, iż zawodnik był prawie jedną nogą w Serie A. Transfer z nieznanych przyczyn nie doszedł do skutku. Sam Jodłowiec w wypowiedzi dla „Przeglądu Sportowego”, mówi, że w Polonii na długo nie zagości.

– Podpisałem kontrakt na trzy lata, ale to wcale nie oznacza, że zamierzam tyle czasu grać w tym klubie. Zresztą Polonii też na tym nie zależy, usłyszałem, że mogę odejść już za pół roku, a najpóźniej za półtora. Mnie to odpowiada, bo dałem sobie tyle czasu na grę w polskiej lidze. Najlepiej by było, gdybym odszedł w czerwcu.

Nowy kontrakt Polonia zaoferowała także Majewskiemu, jednak ten na razie nie podpisał umowy.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze