Jermaine Pennant w Wolves


12 października 2012 Jermaine Pennant w Wolves

Jermaine Pennant zmienia klub. Skrzydłowy Stoke City będzie przez najbliższe trzy miesiące grał w Wolverhamptonie Wanderers.


Udostępnij na Udostępnij na

Jermaine Pennant
Jermaine Pennant (fot. Skysports.com)

Pennant jeszcze nie tak dawno mógł liczyć na miejsce w składzie „The Potters”, ale ostatnio Tony Pulis oświadczył mu, że bez problemu może iść grać gdzie indziej. Zawodnik, który w tym sezonie tylko dwukrotnie pojawił się na boisku, postanowił więc zmienić otoczenie. „The Wolves” natomiast na gwałt potrzebowali skrzydłowego z powodu kontuzji Sławomira Peszki, Razaka Boukariego i Stephena Hunta.

Nic dziwnego, że dyrektor wykonawczy klubu, Jez Moxey, był zadowolony ze sprowadzenia byłego gracza Arsenalu i Liverpoolu: – Stale [Solbakken, trener Wolverhamptonu – przyp. red.] chciał znaleźć dobrego zastępcę dla naszych kontuzjowanych skrzydłowych i jesteśmy bardzo zadowoleni, że doszliśmy do porozumienia z Jermaine’em Pennantem, który dołączy do nas początkowo na okres trzech miesięcy. To bardzo jakościowy piłkarz i Stale jest szczęśliwy, że udało mu się zapewnić jego usługi przynajmniej do Nowego Roku.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze