Janoszka w Śląsku?


17 grudnia 2013 Janoszka w Śląsku?

Śląsk Wrocław szuka wzmocnień. Jednym z nich może być zawodnik Ruchu Chorzów Łukasza Janoszki, któremu 31 grudnia kończy się kontrakt.


Udostępnij na Udostępnij na

Przedstawiciele kibiców Ruchu Chorzów spotkali się w ostatni piątek z prezesem klubu Dariuszem Smagorowiczem. Tematem rozmów był przede wszystkim nowy kontrakt Łukasza Janoszki. Smagorowicz zapewnił, że umowa jest już przygotowana i niebawem zostanie zaprezentowana piłkarzowi.

Łukasz Janoszka (Ruch)
Łukasz Janoszka (Ruch) (fot. Mikołaj Olszewski / iGol.pl)

Sam Janoszka jest już nieco poirytowany oczekiwaniem na ruch „Niebieskich”. – Granie dla Ruchu mnie cieszy, ale to nie jest jedyny aspekt, który biorę pod uwagę. Nikt z Ruchu nie rozmawia ze mną o nowym kontrakcie, choć stary wygasa za kilka tygodni. Przecież sam ze sobą nie będę negocjował – mówił piłkarz po niedzielnym meczu z Zagłębiem Lubin.

Śląsk próbował sprowadzić Janoszkę jeszcze za czasów rządów prezesa Piotra Waśniewskiego, kiedy wiadomo już było, że z drużyny odejdzie Waldemar Sobota. Ta sztuka się jednak nie udała. Wrocławianie nie prezentują się ostatnio najlepiej. Zajmują 13. miejsce w tabeli T-Mobile Ekstraklasy, a ich gra nie zachwyca. Stanislav Levy, szkoleniowiec Śląska, od dawna mówi, że potrzebuje wzmocnień, szczególnie na pozycji skrzydłowego. Czy jednym z nich będzie właśnie Janoszka?

Komentarze
~extra (gość) - 10 lat temu

Najlepsze wiadomości o Ekstraklasie. Gorąco polecam
http://ekstra-klasa.com !!! Naprawdę warto

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze