Jan Vennegoor of Hesselink w Saint-Etienne?


Były napastnik Celtiku Glasgow obecnie nie grający w żadnym klubie, Jan Vennegoor of Hesselink, znalazł się na celowniku AS Saint-Etienne i niebawem może występować na francuskich boiskach.


Udostępnij na Udostępnij na

Po pierwszych dwóch kolejkach ASSE cały czas poszukuje punktów, bowiem na razie nie ma na koncie ani jednego oczka. Co więcej, podopieczni Alaina Perrina zdobyli tylko jednego gola, a stracili aż pięć. Pomóc ma transfer Jana Vennegoora of Hesselinka, który miałby rozwiązać worek z bramkami.

Obecnie ten 30-letni napastnik nie występuje w żadnym klubie, po tym, jak w czerwcu tego roku wygasł jego kontrakt z Celtikiem Glasgow, a Szkoci nie zdecydowali się na przedłużenie umowy. Holender posiada bogate CV i na pewno poradziłby sobie w Ligue 1, mimo niezbyt udanego poprzedniego sezonu. Były zawodnik PSV Eindhoven zdobył zaledwie sześć goli w 34 meczach, a Celtic nie zdobył mistrzostwa przegrywając z odwiecznym rywalem – Glasgow Rangers.

Jak donoszą francuskie media, VoH podpisałby z ASSE kontrakt na jeden rok, ale byłaby w nim zapisana opcja przedłużenia na kolejne dwanaście miesięcy.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze