Jacek Rutkowski: Nie będzie wyprzedaży!


17 marca 2009 Jacek Rutkowski: Nie będzie wyprzedaży!

Dziś dwaj prezesi poznańskiego Lecha – Jacek Rutkowski i Andrzej Kadziński – spotkali się przed treningiem z piłkarzami Kolejorza. Panowie przez prawie pół godziny dyskutowali o przyszłości klubu. Władze Lecha uspokajają: "Nie będzie wyprzedaży".


Udostępnij na Udostępnij na

Kibice mogą odetchnąć z ulgą po słowach właściciela klubu
Kibice mogą odetchnąć z ulgą po słowach właściciela klubu (fot. Hanna Urbaniak/iGol.pl)

Spotkaliśmy się głównie dlatego, że w ostatnich tygodniach w prasie pojawiało się mnóstwo doniesień, które ogólnie informowały o tym, że po sezonie w Lechu rozpocznie się wyprzedaż i nasi piłkarze poodchodzą do innych lig. mówi prezes rady nadzorczej KKS Lech Poznań SA Jacek Rutkowski. Poinformowaliśmy zawodników, że takiej wyprzedaży nie będzie. Młodzi piłkarze, którzy u nas grają, zresztą bardzo dobrze, mają za sobą dopiero jedną lub dwie rundy w Ekstraklasie. Muszą z pewnością nabrać doświadczenia. Sporo zyskali go w Pucharze UEFA, ale to jeszcze wszystko za mało.

Te wszystkie doniesienia o ogromnym zainteresowaniu naszymi zawodnikami na zachodzie to są wymysły dziennikarzy. My dokładnie wiemy jakie faktycznie jest to zainteresowanie w poszczególnych ligach. Walczymy o Mistrzostwo Polski, jeśli je zdobędziemy to przed zawodnikami pojawi się perspektywa gry w Lidze Mistrzów. Zapewniliśmy ich, że w drużynie nie będzie rewolucji. Jeśli zespół będzie stać na zdobycie mistrzostwa kraju, to ta sama drużyna z małymi korektami powinna bić się o Champions League dodał szef Lecha.

Dodaj komentarz

Zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Najnowsze