Pomocnik FC Barcelona i reprezentacji Hiszpanii, Andres Iniesta, przyznał w niedawnym wywiadzie dla telewizji BARCA TV, że marzy o zakończeniu kariery w stolicy Katalonii, a w przyszłości zajęciu się szkoleniem piłkarzy.
To było niezwykle udane dwanaście miesięcy dla Andresa Iniesty. Pomocnik, dzięki znakomitej grze w barwach reprezentacji narodowej oraz na boiskach Primera Division, jest faworytem plebiscytu na najlepszego piłkarza na świecie. Jak sam przyznaje, zdobycie Złotej Piłki byłoby wspaniałym ukoronowaniem mijającego roku. – To wyróżnienie na pewno podkreśliłoby ścieżkę mojej kariery, bo piłka nożna jest całym moim życiem – powiedział Iniesta.
Rozgrywający nie ukrywa, że bardzo dobrze czuje się na Camp Nou i chciałby pracować w tym miejscu również po zakończeniu kariery. – Chciałbym pozostać w Barcelonie na zawsze. Mógłbym być trenerem i zastąpić kiedyś Josepa Guardiolę albo opiekować się jakąś młodszą drużyną. Nie widzę innego miejsca mojej pracy – dodał na zakończenie swojej wypowiedzi.
Hmmm-gość urodzony w 1984 roku już myśli o tym,co
będzie robił po zakończeniu kariery???OBY SOBIE
WIĘC NIE WYWRÓŻYŁ JAKIEGOŚ NIESZCZĘŚCIA W
NAGŁYM ZAKOŃCZENIU OBECNEJ I OWOCNEJ KARIERY
ZAWODNICZEJ...!;/