Hollins: Chelsea nie awansuje do Ligi Mistrzów


17 lutego 2012 Hollins: Chelsea nie awansuje do Ligi Mistrzów

Przyszłość Chelsea Londyn rysuje się w czarnych barwach. Tak przynajmniej uważa były szkoleniowiec londyńczyków, John Hollins.


Udostępnij na Udostępnij na

W obecnym sezonie Chelsea wyraźnie zawodzi. Londyńczycy nie wygrali żadnego z trzech ostatnich spotkań w lidze i obecnie zajmują piąte miejsce. Do trzeciego Tottenhamu tracą już dziesięć punktów. John Hollins ma wątpliwości podopiecznym Andre Villasa-Boasa nie uda się utrzymać aktualnej lokaty.

Czy Chelsea wróci na zwycięską ścieżkę?
Czy Chelsea wróci na zwycięską ścieżkę? (fot. skysports.com)

– Widziałem dwa ostatnie spotkania Chelsea. Nie skończą w pierwszej piątce przewiduje Hollins, który wskazuje na to, że nie tylko kibice Chelsea są przychylni nowemu szkoleniowcowi zespołu.

– Jeśli fani odwrócą się całkowicie od Portugalczyka, to wówczas nie potrwa to długo. Jeśli porażki wciąż będą się przytrafiać, to jego odejście jest nieuniknione podsumował były szkoleniowiec londyńczyków.

Najnowsze